Zaznacz stronę

Na 30 Startup Mixerze zaprezentują się:

Psiarz.pl

Rodzinna manufaktura, która wytwarza i sprzedaje online niezawodne akcesoria dla psów aktywnych i pracujących.
Tym co cechuje produkty psiarz.pl jest trwałość, przemyślany design i wzornictwo, które czerpie z żeglarstwa oraz wspinaczki. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i komfort użytkowania akcesoriów przez psy jak i ich przewodników.  Psiarz.pl działa od pięciu miesięcy i kieruje swoją ofertę do osób aktywnych fizycznie, znających potrzeby psich sportów, jak i tych, które w psim świecie stawiają pierwsze kroki i potrzebują doradztwa oraz rozwiązań skrojonych na miarę.

OWN STUDIO

Tworzymy ekskluzywne i unikalne elementy wystroju wnętrz. Operate With Nature – inspiruje nas naturalny charakter drewna i jego niepowtarzalność. Prze- twarzamy najwyższej jakości drewno europejskie i egzotyczne, podkreślając jego walory i nadając mu unikalny charakter. Poszukujemy innowacyjnych form i rozwiązań, dokładając wszelkich starań by nasze produkty spełniały oczekiwania estetyczne i ergonomiczne nawet najbardziej wymagających klientów.

HELP!

Projekt systemu informatycznego dostępnego na smartfony wysyłającego w czasie rzeczywistym nagranie video do chmury oraz powiadamiającego służby bezpieczeństwa o niebezpiecznej sytuacji wraz z wysłaniem pozycji GPS zdarzenia

Woodenbarrel

Zajmuje się projektowaniem, oraz budową rowerów nietypowych”na specjalne zamówienie”, oraz linii rowerów miejskich wykonanych z drewna, oraz sklejki. Do produkcji rowerów wykorzystywane jest drewno specjalnie przez nas przygotowane, oraz obrabiane na specjalistycznych maszynach stolarskich. Wszystkie rowery są wykończone ręcznie. Do produkcji rowerów wykorzystujemy drewna polskie tj. dąb, jesion, oraz zagraniczne jak np. orzech amerykański.

29 Startup Mixer


28 Startup Mixer


Bang

27 Startup Mixer


26 Startup Mixer

Wycieczki 2.0


25 Startup Mixer


24 Startup Mixer