Zaznacz stronę

Startup Mixer Opole - wspieramy przedsiębiorczość

logo startup mixer
Startup Mixer to organizowana przez Park Naukowo-Technologiczny w Opolu inicjatywa mająca na celu integrację oraz wymianę doświadczeń opolskiego środowiska startupowego. Mixer dzieli się na część oficjalną z prezentacjami opolskich startupów oraz nieoficjalną – networkingową, w której można swobodnie porozmawiać z wszystkimi uczestnikami. Na każde wydarzenie zapraszany jest ekspert – przedsiębiorca, który podzieli się swoim doświadczeniem.

zrealizowane edycje!

edycja w 2023 roku!

osób na każdym wydarzeniu!

53 Startup Mixer odbędzie się 7 marca o godz. 18:00 za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Bizneswomans:

logo getmen

Bromsok Trucks Company

Bromsok Trucks Company jest firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem, specjalizującą się w regeneracji przekładni kierowniczych oraz zacisków hamulcowych do ciężarówek i naczep. Naszym głównym obszarem działalności są kraje skandynawskie. Staramy się wyróżniać się nie tylko profesjonalizmem, lecz także pasją, która napędza nas do ciągłego doskonalenia i dostarczania klientom rozwiązań najwyższej jakości.

Dzięki naszym regenerowanym częściom kierowcy samochodów ciężarowych mogą mieć pełne zaufanie do działania systemu kierowniczego swojego pojazdu. Wierzymy, że bezpieczeństwo jest najważniejsze podczas podróży, dlatego każdy krok w naszym procesie regeneracji ma na celu zapewnienie bezpiecznej jazdy.

Angażujemy się w działania proekologiczne, co stanowi istotny element naszej misji. Działania firmy są ukierunkowane na zrównoważony rozwój, a regenerowanych części odgrywa kluczową rolę w redukcji śladu ekologicznego w branży transportowej. To podejście sprawia, że ie tylko spełniamy oczekiwania klientów, ale także staramy przyczyniać się do ochrony środowiska naturalnego.

www.bromsok-trucks.com

Zbigniew Kawalec

Zmiany Zmiany sp. z o.o.

Jesteśmy producentem słodyczy, które można jeść bez wyrzutów sumienia – zdrowych batonów z energią. Wszystkie nasze produkty to wysokojakościowe batony bez dodanego cukru, bez konserwantów, aromatów i żadnej chemii – tylko naturalne roślinne składniki. Jako producent zdrowych przekąsek chcemy inspirować naszych Klientów do świadomego podejścia do jedzenia. Poprzez hasło „Czytasz skład? Przybijamy piątkę!” chcemy zachęcać klientów do czytania składów i zdobywania wiedzy o tym co spożywamy oraz podejmowania właściwych wyborów żywieniowych. Wśród batonów, które produkujemy można znaleźć m.in. batony proteinowe dla sportowców, batony owocowe – ukochane przez dzieci i dorosłych, batony z naturalnym kakao zastępujące czekoladę czy ostatnia nowość – batony warzywne. Wszystkie produkty są wegańskie, bezglutenowe i produkowane w technologii „raw” – bez obróbki termicznej.

https://zmianyzmiany.pl/

Zbigniew Kawalec

Bożena Krawczuk

– Wieloletnie doświadczenie biznesowe
– Przeszło 200 wdrożeń z zakresu ochrony danych osobowych
– Auditor ISO 27001
– Inspektor Ochrony Danych
– Ekspert BCC
– Z wykształcenia fizyk
– Wykładowca akademicki
– Prezes Zrzeszenie Inspektorów Ochrony Danych
– Właściciel Kancelarii Bezpieczeństwo Informacji
– Żona, mama, babcia i współlokatorka z dwoma kotami.

https://kancelariaabi.pl/

Zbigniew Kawalec

Aneta Zariczna Jaremkowska

Urodzona w Bielawie na dolnym Śląsku, do Opola przyjechała ponad dwadzieścia lat temu na studia, gdzie znalazła swoją miłość i tu zamieszkała.
Z wykształcenia magister prawa, miłośniczka prawa karnego 🙂
Pomimo wielkich zapędów prawniczych Aneta również kocha dobre jedzenie i sport i to przeważyło w jej życiu.
Wiosną 2016 roku maszerując po bieżni w opolskiej siłowni postanowiła , że otworzy catering dietetyczny i Bistro Fit&Food.
I tak się stało …..
W dniu dzisiejszym po 8 latach działalności jest właścicielką dwóch dobrze prosperujących marek: Fit&Food oraz Bezglutenowi.
Aneta jest kolorową osobowością Opola każdego dnia wyznacza nowe trendy w branży cateringowej.

http://fitfoodcatering.pl/

http://facebook.com/FitFoodOpole/

Zbigniew Kawalec

Monika Bębenek

Mistrzyni Florystyki

 • Vice Mistrzyni Polski we florystyce
 • Sędzia Międzynarodowa Sztuki Florystycznej
 • Trenerka biznesu
 • Trenerka emocji
 • Wykładowczyni na Politechnice Opolskiej
 • Absolwentka szkoły VEA w Moelv, w Norwegii, kierunek Experimental Plant Design

http://www.kwitnacehoryzonty.pl/

http://www.zielonages.com.pl/

Monika Bębenek - więcej informacji

Certyfikuje w zawodzie florysty 

21 lat prowadzi szkolenia i warsztaty florystyczne 

25 lata prowadzi Kwiaciarnię „Zielona Gęś”

Doceniona w biznesie- Firma roku 2005 w kategorii innowacje, Opolska Marka w kategorii usługi Floral Design, Manager Roku 2022 

Pracuje blisko natury i ceni sobie jej niedoskonałość. Lubi eksperyment i prowadzi uczniów przez doświadczanie i eksperyment. W kształceniu nastawia się na proces, nie na efekt – każdy wypracowuje tyle, na ile jest gotowy.
Lubi otwierać ludzi na nieznane, na zmysłowe postrzeganie kwiatów i roślin. Wyraża swoje emocje kwiatami i tego też uczy podczas swoich kursów.

Szkoli w Polsce, Europie i na świecie.

Układała kwiaty w wielu zaskakujących miejscach jak las, łąka, wulkaniczne pagórki Islandii, nad rzeką pod Wenecją we Włoszech, na zamku w Książu, na zamku Herkenrode w Belgii, przed Zamkiem Królewskim i w Wilanowie w Warszawie

Realizacje na Świecie:

 • Bombaj, Channai – Indie
 • Himalaje Indyjskie
 • Norwegia
 • Szwecja
 • Holandia
 • Ukraina
 • Szwajcaria

Kluczowe projekty:

 • Twórca aranżacji fitodesign na Światową Konferencję Klimatyczną 2018 r.
 • Aranżacja na Polska Łąka na Florystyczne Mistrzostwa Europy w Katowicach 2022 r.
 • Pomysłodawca i twórcą koncepcji sesji fotograficznej z Zespołem Pieśni i Tańca Śląsk w ramach promocji Europacup 2022 r.

Kocha tańczyć, lubi czytać książki, muzykę wybiera do nastroju…:)

Zobacz jak było na poprzedniej edycji StartUp Mixer

Organizator

logo pnt w opolu

Sponsor

Miejsce

logo opole.pl
logo codelabs
logo opo
ul. Piastowska 14A

 Projekt sfinansowany z budżetu Miasta Opola